Перепланування малої квартири

Що може бути більш клопітно маленької квартири? Здається, що кімнат дуже багато, а місця все одно немає. Більшість квартир, які прийнято називати «хрущовками», мають дві-три, а то й чотири кімнати, але такі маленькі, що в них не розвернешся. Виходом з такої ситуації стане повна перепланування житла. Перше, що турбує - це кухня. Саме кухня приносить нам безліч розчарувань своїм розміром. Але з цим боротися можна і потрібно.

Менше проблем з розширенням кухні у власників квартири в панельному будинку. В такому випадку кухню легко об'єднати з прилеглої до неї кімнатою і зробити велике приміщення для робочої зони і вітальні, завбачливо відокремивши одну зону від іншої барною стійкою. Так само в панельному будинку можливе перенесення перегородки на невелику відстань, яке дасть необхідний ефект. Не так пощастило власникам, які мають квартири в цегляних будинках. У такому будинку ніхто не дасть дозволу на знесення стіни, так як вона є несучою, але можна вийти з ситуації, створивши в стіні просторі арки, які об'єднають два приміщення і внесуть свою лепту в інтер'єр.

Сегодня рекомендуем всем Мозобаил купить в Москве по хорошей цене из Германии.

Якщо не можна об'єднати кухню з кімнатою, то її можна поєднати з лоджією або балконом. Для цього звичайно потрібно ретельно виконати утеплення балкона (лоджії). Якщо у вас лоджія, то вона, як правило, вже має скління, якщо ж балкон, то необхідно також виконати скління , краще пластиковими вікнами, ніж алюмінієвими, наприклад.
При плануванні решти квартири все залежить від бажання господарів. Адже перепланування - це не тільки знесення стін, переплануванням так само вважається перенесення дверних прорізів, добудова лоджії та інше. Володарям першого поверху найпростіше прилаштувати лоджію, іноді для цього доводиться навіть будівельний підйомник купити, але мета виправдовує засоби.

Власники верхніх поверхів, роблячи перепланування, можуть собі дозволити таку розкіш, як камін. Тільки спочатку установку каміна необхідно узгодити у відповідних інстанціях. Починаючи перепланування квартири, не забувайте брати дозвіл і оформляти документи у відповідних інстанціях, щоб в майбутньому це не привело до проблем.

Copyright © . All Rights Reserved