Готельне обладнання від компанії Primotec

PrimoTec - компанія, яка спеціалізується на поставках обладнання для готелей в Україні. Ми пропонуємо послуги з продажу, установці, ремонту і обслуговування електронних замків, готельних фенів, міні-барів, сейфів, аксесуарів та інших елементів.

Асортимент товарів для готелів в Україні

Основний напрямок PrimoTec - установка і обслуговування електронних готельних замків . Обладнавши свій заклад новітніми картковими замками дозволить осучаснити готель, створити новий і актуальний образ, значно підвищити рівень безпеки для постояльців.

Перевага комплексної закупівлі на сайті www.primotec.com.ua нашої продукції в тому, що власник управляє багатьма ресурсами за допомогою єдиної системи контролю. Це значно спростить експлуатацію предметів і підвищить рівень комфорту і пристижа закладу.

Ми пропонуємо сертифіковану продукцію, яка відповідає сучасним стандартам якості і довговічності. Завдяки асортименту Primotec, ви можете обладнати кожен куточок вашого готелю якісними і надійними предметами: від ванної кімнати до вхідних дверей. Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками обладнання та аксесуарів для готелів і якість гарантуємо.

PrimoTec - великий асортимент товарів для готелів за доступною ціною.

Філософія компанії - професійний підхід до облаштування готелів

Облаштування готелі будь-якого класу і масштабу - відповідальне завдання, від вирішення якої залежить репутація і прибутковість закладу. Обладнання повинно відповідати ряду специфічних вимог, продиктованих особливостями і цілями експлуатації.

Сервіс компанії PrimoTec полягає в грамотному підборі і якісному послудующем обслуговуванні готельних системи контролю доступасістеми контролю доступу професійного класу, необхідних для безперебійного функціонування готелю.

Ми пропонуємо якісні товари для готелів і закладів сфери HoReCa від перевірених брендів міжнародного рівня. Ми самі займаємося постачанням продукції, що дозволяє надавати нашим клієнтам найбільш вигідні умови покупки.

Продукція для готелів від PrimoTec органічно поєднує всю гаму необхідних параметрів, включаючи:

  • надійність,
  • функціональність,
  • практичність,
  • довговічність,
  • Естетичну привабливість.

Наші фахівці готові вирішити весь комплекс питань по оснащенню готелю необхідною технікою і аксесуарами, які допоможуть персоналу працювати ефективно і злагоджено, а відвідувачам забезпечать комфорт з першого до останнього моменту візиту.

Copyright © . All Rights Reserved