Укрліфт - ремонт і обслуговування вантажопідйомної техніки

УКРЛІФТ - це бренд, який спеціалізується на виробництві вантажних підйомників в Україні вже понад 20 років. Ми займаємося розробкою та обслуговуванням як стандартних, так і унікальних моделей вантажопідйомної і ліфтової техніки. Сьогодні продукція нашої компанії забезпечує необхідне підйомним устаткуванням десятки магазинів, складських приміщень та ресторанів по всій Україні.

Свої послуги на українському ринку ми надаємо вже більше 20 років. Офіційну діяльність компанія веде з 1998 року. Завдяки досить довгої історії і накопиченому досвіду, продукція Укрліфт здатна задовольнити будь-які запити своїх клієнтів, запропонувати оптимальні варіанти для вирішення необхідних завдань.

Для компанії не існує кордонів: ми надаємо послуги з обслуговування підйомників і ліфтів як в великих містах України, так і у віддалених її точках. Фахівці команди мають у своєму розпорядженні сайт ukrlift.net та необхідні сертифікати та дозвільні документи для ведення своєї професійної діяльності.

Проектування, створення і обслуговування підйомних механізмів

Серед головною спеціалізацією компанії - проектування та створення підйомних механізмів, подальша установка і обслуговування. В арсеналі наших працівників як стандартні вантажні підйомники так і нестандартні вироби, легкі підйомні установки, крани, ліфти і інша підйомна техніка.

 • поставка ліфтового та іншого вантажопідйомного обладнання;
 • проектні роботи;
 • установка підйомників і систем диспетчеризації;
 • сервісне обслуговування;
 • ремонт і модернізація ліфтів і підйомників.

Наша місія - виробництво високоякісного підйомного обладнання на українському ринку за доступними цінами і надання кращого подальшого сервісу.

У тому випадку, коли готовий стандартний підйомник не здатні впоратися з поставленим технічним завданням, ми пропонуємо створення унікального проекту на основі нашої власної технічної бази та розробках наших професіоналів.

Замовивши у нас підйомник, ви отримуєте надійне багатофункціональне обладнання, просте в експлуатації і зручний в обслуговуванні. Ми враховуємо найменші деталі, які впливають на продуктивність продукції. Для нас важливо, щоб замовник отримував максимальну вигоду і комфорт від співпраці в UkrLift .

Вантажне обладнання від Ukrlift

Чому слід вибирати саме нас?

 • Потужна виробнича база . Власне виробництво дозволяє нам в більшості своїй не залежати від постачальників і самостійно контролювати якість виробленої продукції. Крім цього, ми працюємо над постійним удосконаленням нашої продукції. Як впроваджуючи власні інноваційні ідеї, розроблені нашим конструкторським відділом, так і запозичуючи досвід зарубіжних колег.
 • Якість продукції - у виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали, що забезпечить довгострокову і безперебійну роботу виробів на роки експлуатації. Конструкція всіх підйомників відповідає вимогам безпеки, викладеним в ГОСТ і рекомендована експертами до застосування.
 • Сервісні послуги. Ми надаємо додаткові послуги з установки, настройки, а також навчання персоналу замовника, який буде обслуговувати нову техніку;
 • Дотримання термінів. Ми цінуємо час своїх клієнтів і намагаємося виконувати взяті на себе зобов'язання і дані обіцянки. Повний цикл робіт над виготовленням вантажного підйомника (від етапу проектування, до здачі вироби в експлуатацію) в середньому займає від 10 до 45 робочих днів.
 • Зрозуміла і прозора цінова політика. На нашому сайті ви можете знайти всю інформацію про те, який діапазон цін сьогодні актуальне для різних типів підйомників. Що, насправді визначає їх вартість і яким чином її можна знизить. Від чого можна відмовитися, а на чому зовсім не варто економити.
 • Гарантія якості. Н а всю техніку, створену для замовників компанії Ukrlift, поширюються послуги гарантійного та сервісного обслуговування.
 • Консультація по підтримка. Ми консультуємо з усіх технічних питань під час всієї роботи над проектом: від створення ідеї підйомника, розробки концепції, до моменту установки і введення в роботу;

Штат професіоналів, великий досвід роботи і якісні матеріали - це три стовпа компанії, які дозволили Ukrlift завоювати популярність і довіру серед клієнтів по всій Україні.

Copyright © . All Rights Reserved