Роботи з виготовлення та обслуговування кранів в Україні

Виробництво вантажопідйомної техніки - профільний напрям діяльності нашої компанії.

Бренд КранЛіфт асоціюється з відмінною якістю продукції і безкомпромісним виконанням договірних зобов'язань.

Наша компанія на сайті http://kran-lift.com/ надає повний спектр послуг для підприємств, зацікавлених в сучасних, ефективних, надійних і довговічних вантажопідйомних машинах:

 • Виготовлення промислових кранів загального і спеціального призначення;
 • Демонтаж підйомного обладнання;
 • Монтаж кранового техніки «під ключ» і шеф-монтаж;
 • Виготовлення та збирання допоміжних зварних металоконструкцій для установки
 • кранів;
 • Ремонт, пусконалагоджувальні роботи, ходові випробування і сервісне обслуговування;
 • кранових систем;
 • Реконструкція та модернізація кранів, продовження терміну експлуатації;
 • Проектування кранів за індивідуальним замовленням.

Переваги кранового обладнання від КранЛіфт

 1. Широкий спектр продукції. Ми випускаємо крановую техніку індустріального, торгового, будівельного, грузоперевалочного призначення. Крани козлового, мостового, консольного і інших видів і конфігурацій (одно- і двох балочних, опорних і підвісних), в широкому діапазоні характеристик (вантажопідйомності, габаритів, типу грузозахватного механізму, набору технічних параметрів).
 2. Професійне проектувальне бюро. Багатий успішний досвід виготовлення кранів в Києві дозволив розробити ряд затребуваних типових моделей на основі найбільш поширених вимог. Ми випускаємо ексклюзивне вантажопідйомне обладнання по персональним проектам, що враховує особливості робочого циклу конкретного підприємства. Також наші фахівці займаються модернізацією підйомних машин з метою збільшення їх рентабельності.
 3. Власна виробнича база. Цехи з передовим обладнанням, налагоджені канали постачання сертифікованих матеріалів і комплектуючих забезпечують можливість виробництва вантажопідіймальних кранів з сучасними технічними характеристиками і тривалим терміном експлуатації. Унікальні інженерні рішення спрямовані на зниження вартості продукції без втрати якості.

Вантажопідйомні машини від КранЛіфт - це оптимальне поєднання інноваційних і перевірених технологій, гарантія якості і безпеки.

Copyright © . All Rights Reserved