Будівництво щитового будинку

Жителі сучасного мегаполісу все частіше обирають місцем для проживання заміський будинок. Втомившись від суєти трудових буднів, міського шуму і величезної кількості людей, городяни віддають перевагу красивому, затишному, комфортному і екологічно безпечного дому за містом.

Якщо все вищесказане - це саме про вас, то перед тим як почати будівництво, у вас незмінно виникне питання про те, яким повинен бути будинок, в якому ви хотіли б провести своє життя.

Сьогодні все більше людей при виборі конструкції звертають увагу на каркасно-щитові будинки . Саме щитові будови затребуваний, поясненням цьому є численні переваги, і ціна при цьому не маловажний фактор.

Переваги каркасно-щитового будинку

У каркасно-щитової конструкції чимало переваг, в тому числі відмінні теплоізоляційні характеристики, які досягаються використанням спеціальних матеріалів при заповненні каркаса стіни. Такі матеріали добре зберігають тепло в приміщенні.

Сегодня всем рекомендуем купить Окревус в Москве. Это противосклерозное лекарство из Германии.

Матеріали, які використовуються при спорудженні щитового будови, відрізняються екологічністю, що підтверджується сертифікатами якості, які мають матеріали. Перевагою каркасно-щитової конструкції є оперативність її збірки і, звичайно ж, ціна. Професіонали можуть впоратися з цим завданням швидко.

Каркасно-щитове будова економічно в експлуатації, оскільки стіни облаштовуються матеріалами, що відрізняються високими теплоізоляційними властивостями. Вони добре зберігають тепло, а це не вимагає особливих витрат в зимовий час на опалення приміщення. Для нашого клімату ця обставина досить важливе, зважаючи на суворі зими. Ще одна перевага - легкий вага щитового будинку, що дозволяє не використовувати в якості фундаменту дорогі варіанти.

Унікальна технологія щитового будівництва дозволяє клієнту реалізувати будь-який своє побажання щодо планування і все це за доступною ціною. Фахівці нашої компанії впораються з кресленнями, на яких буде зображено майбутнє каркасно-щитове будівля, виконане відповідно до побажань замовника.

Каркасно-щитовий будиночок після завершення будівництва не дає усадку, що дозволяє приступати до опоряджувальних робіт відразу, як з внутрішньої сторони, так і з зовнішньої. При цьому замовник може використовувати найрізноманітніші матеріали.

Ще одна перевага в тому, що всі комунікаційні матеріали можна заховати всередині стін, це дозволяє значно поліпшити зовнішній вигляд будівлі. Виходить так, як ніби комунікацій і немає зовсім.

аркасно-щитовий будиночок має легку вагу, тому для нього не потрібно готувати ґрунтовний фундамент, і в цьому теж економія. Що стосується терміну експлуатації, то у каркасно-щитового будинку він такий же, який і у дерев'яного.

Іншою перевагою, про який слід обов'язково згадати, є доступна вартість конструкції. Каркасно-щитові конструкції в Росії в даний час є найпопулярнішими будівлями, в яких комфортно жити і при цьому термін експлуатації у них чималий.

Така конструкція може бути використана як окремий будинок, веранда або прибудова, термін служби щитового будови - десятиліття, а ремонт буде потрібно через багато років. Порівнюючи витрати, що будуть потрібні для щитового будинку, з тими, які вимагають будинки з інших матеріалів, слід відзначити економічність перших конструкцій.

Copyright © . All Rights Reserved