​Яка плитка для ванної підійде найкраще?

Розмірковуючи про те, якою повинна бути плитка для ванної, ми часто плутаємося: прийняти рішення спонтанно або дотримуючись правил оформлення інтер'єру? Представляємо конкретний узор на плитці в кімнаті і прикидаємо, чи буде зручно тримати в чистоті? Вибираючи плитку для ванної, краще вибрати класичний формат плитки або модний зараз? Широкий асортимент дещо ускладнює вибір.

Плитка для ванної: яку керамічну плитку вибрати для маленької, а яку для великою ванною

Розмір і крок кімнати впливають на розмір плитки для ванної. Також важлива форма ванної кімнати і система гідравлічних з'єднань. Чи є специфічна плитка для маленької ванної кімнати? Так - якщо ванна невелика, то на стінах краще всього виглядатиме світла приглушена керамічна плитка. Добре буде виглядати як великоформатна, так і дрібна плитка. У маленьких ванних кімнатах також можна вибрати плитку дуже світлих тонів, а підлога обробити виразною плиткою з малюнком. Ще одна хитрість для оптичного збільшення поверхні маленької ванної кімнати - це вибрати глазур з глянсовою обробкою. Такий вид плитки також буде добре виглядати в ванних кімнатах без вікон.

У великій ванній кімнаті подобається як велика, так і дрібна плитка - з гладкою, структурної та візерунчастої, глянсовою або матовою обробкою. Також в нього можна встановити «плитку XXL» - дійсно значних розмірів, наприклад вражаючих 120х120 см. У великій ванній кімнаті навіть плитка, що імітує чорний мармур, не буде виглядати занадто подавляюще - потрібно лише забезпечити правильне освітлення кімнати. Темні підлоги у ванній вимагають більш частого догляду, так як на них буде видно будь ворс.

Цікавою ідеєю буде підготувати дизайн кімнати, де ви зможете побачити, скільки місця для «повних» рядів плитки залишиться між ванною і санвузлом.

Плитка для ванної: яка керамічна плитка наймодніша

Останнім часом популярні два види плитки для ванної. Декоративна плитка дозволяє отримати оригінальну обробку ванної кімнати. Їх можна оформити у вигляді декорів, по всій ванній (створюючи оригінальне оформлення) або у вигляді візуального розділення зон - наприклад, в душі або навколо ванни. Найбільш популярні різнокольорові мозаїки або Печворк - килимова плитка, які дозволяють вільно комбінувати кілька видів плитки. Така декоративна плитка сподобається людям, що люблять сучасні інтер'єри.

Copyright © . All Rights Reserved