​Як вибрати диван для вітальні? Це те, що потрібно знати перед покупкою

Диван - незамінний предмет інтер'єру в будь-який вітальні. Від довгих розмов з друзями до денного сну або сімейного вечора кіно - одне можна сказати напевно - цей предмет меблів буде використовуватися кожним в будинку кожен день. Всупереч поширеній думці, знайти відповідний диван непросто.

Правильний розмір

Купити диван у Харкові можливо з багатої пропозиції фабрики KONSTANTA, ми можемо вибрати двомісну, тримісну версії, шезлонги і модульну систему. Розмір - один з найбільш важливих факторів, які слід враховувати при виборі нового предмету меблів. Заздалегідь продумаємо максимальну довжину дивана, щоб він не заважав комунікаційним шляхам або шафі в кімнаті. Якщо наш виставковий зал великий, то для нього відмінно підійдуть модульні системи, з яких ми можемо конфігурувати системи будь-якого розміру, збагачені різними додатковими функціями. Перед відвідуванням меблевого салону намалюємо на великому аркуші паперу план і розміри кімнати. Завдяки цьому, перебуваючи в магазині, ми легко впізнаємо, чи ідеально впишеться обраний диван у простір.

Адаптований до аранжування

При покупці дивана слід враховувати привабливі лінії і стиль. Як найбільший предмет меблів у вітальні, він задає тон всій обстановці, відображаючи смаки і переваги господарів. Важливо, щоб його стиль відповідав загальній атмосфері приміщення. Якщо вам подобається класичний стиль, ви можете вибрати, наприклад, стьобаний варіант зі шкіряною оббивкою. Тільки від вас залежить, висловите ви свій стиль голосно і ясно, чи злегка підкреслите нейтральну оббивку, яка зливається з фоном.

Правильний колір

Обраний колір дивана викликає певний настрій і почуття. Вибираючи оббивку, варто запитати себе: як я хочу відчувати себе в цьому просторі? Вона повинна бути спокійною? Нейтрально? А може бути хороброю і пристрастною? Блакитні і землисті кольори (бежевий, екрю, коричневий) заспокоять і допоможуть розслабитися і сконцентруватися. Різноманітність відтінків цих кольорів ідеально підійде для елегантних будинків, оформлених у Хемптонському або класичному стилі. Зелена канапа буде асоціюватися з весною і природою за вікном. Такий декор з декількома зеленими аксесуарами обов'язково допоможе заспокоїтися і досягти внутрішнього балансу. Червоні меблі - це яскрава декларація, яка допомагає підкреслити сміливу індивідуальність власників. Яскравий колір і дизайн обов'язково вразять кожного, хто до нас приїде.

М'який або жорсткий?

Якщо ви купуєте диван в першу чергу, думаючи про комфорт своїх гостей, більш жорсткий предмет меблів буде набагато кращим рішенням. Під час громадських заходів учасники зазвичай не залишаються весь час на одному місці. Більш жорсткий диван дозволить гостям не тільки сидіти прямо, але і вільно вставати, коли це необхідно. Якщо диван стане повсякденним предметом сімейних меблів, виберіть модель з м'яким сидінням і спинкою. Також зверніть увагу на моделі, збагачені подушками різного розміру. Відчуття «занурення» в затишне сидіння створить більш неформальну і невимушену атмосферу - ідеальне місце для кіномарафону, побачення, обіймів з дітьми або просто місця, щоб розслабитися з гарною книгою. KONSTANTA пропонує стільки варіантів, що ви обов'язково знайдете ідеальну модель для себе.

Copyright © . All Rights Reserved