Верни гроші, Володимир Бунецький!

🔔УВАГА, ШАХРАЙ!🔔

Бунецький Володимир: верни гроші!

Спільнота, хочемо попередити вас про людину, яка, обіцяючи золоті гори, виявилася звичайним шахраєм. Його ім'я - Володимир Бунецький.

Володимир використовує власні переконавчі таланти, щоб переконати незахищених людей вкласти їхні вклади в його "вигідні" бізнес-проекти. Але коли приходить час виконувати обіцянки та повертати гроші - він зникає.

Ми розуміємо, що не всім вдається знайти щасливий випадок у бізнесі. Але Володимир не тільки недосягнув обіцяних результатів, він також приховується від відповідальності, ігнорує дзвінки, листи та повідомлення. Це не просто погана бізнес-практика, це маніпуляція та обман.

Володимир Бунецький, представляється експертом з біоенергетики розповідає про те, що працює з контрагентами з країною агресором Росією.

Якщо ви зіткнулися з Володимиром Бунецьким, або ви стали жертвою його шахрайських схем, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ваша історія може допомогти врятувати інших від того, щоб стати наступною жертвою.

Верни гроші, Володимир Бунецький!

https://rusnews.kharkiv.ua/ogoloshennya-dlya-vsih-hto-viroblya%d1%94-bilshe-nizh-prosto-hlib-na-stoli.html

#Шахрай #ВерниГроші #Увага #БунецькийВолодимир

Давайте об’єднаємося та відправимо цього «клоуна» туди, де йому місце — у лави невдах, не даючи йому можливості далі грати з нашими життями та бізнесами. Скажімо «до побачення» нашому «шановному» громадянину Володі, і зробимо це разом, бо ми — громада, яка не піддається шахраївству, а встає і виступає проти нього!
Источник: https://rusnews.kharkiv.ua/ogoloshennya-dlya-vsih-hto-viroblya%d1%94-bilshe-nizh-prosto-hlib-na-stoli.html

Copyright © . All Rights Reserved