Купити мотоблок в магазині Optoweek в Харкові

Мотоблоки – це недорога універсальна сільськогосподарська техніка для обробітку грунту, садових і городніх робіт на дачі. З допомогою дизельного або бензинового агрегату можна швидко зорати город, перевезти вантаж, перекачати воду. Використання навісного обладнання дозволяє розширити функціональність до міні-трактора.

Ми пропонуємо відкрити каталог і купити мотоблок за найнижчою ціною в магазині Optoweek в Харкові або замовити онлайн з доставкою в Київ і по Україні.

ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ МОТОБЛОК

  • Доступні ціни на мотоблоки - найдешевший від 7000 грн.
  • Простота експлуатації – технікою можна легко керувати без спеціальної підготовки.
  • Швидке виконання важких садових і аграрних робіт – оранка, культивація, підгортання, боротьби з бур'янами, посадка і збирання, заготівля сіна, перекачування води і полив, прибирання снігу і території, перевезення вантажів, аерація ґрунту.
  • Маневреність і невеликі габарити.
  • Надійна конструкція і недороге обслуговування.

КЛАСИФІКАЦІЯ АГРОТЕХНІКИ

По потужності розрізняють легкі міні мотоблоки (до 4 л. с.), середні (до 6 л. с.) і важкі (від 7 л. с. і вище).

За типом палива бувають дизельні та бензинові моделі.

Дизельний мотоблок коштує дорожче і має ряд переваг: високий ККД, низька витрата пального, потужність до 14 л. с., водяне охолодження. Середня тривалість роботи двигуна становить 3000 годин.

Бензинові відрізняються підвищеною швидкістю і маневреністю, частіше купуються для дачі і невеликих городів.

Поширене навісне обладнання: косарка, картоплесаджалка і картоплекопачка, причепи, адаптери, плуг, окучник, фреза, грунтозацепи, снігоприбирачі та інші.

В каталозі інтернет-магазину Optoweek пропонуються кращі моделі мотоблоків від Forte, Bizon, Кентавр, Weima. Булат, Iron Angel, Sadko, Зірка, Білорусь, Витязь, Дніпро-М і інших виробників. Перед покупкою ознайомтесь з характеристиками і відгуками покупців. Якщо хочете заощадити – замовляйте мотоблок зі знижкою по акції.

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ МОТОБЛОКА

При виборі сільськогосподарської техніки враховуйте функціонал, тип двигуна, систему охолодження і площа, яку збираєтеся обробляти. Мотоблок може обладнуватися блокуванням диференціала для комфортного керування без особливих фізичних зусиль. Наявність електростартера дозволяє заводити мотор в будь-яку погоду, а аварійний важіль припиняє роботу в критичній ситуації. Система охолодження буває повітряна та водяна, грунтофрез активними і пасивними. У першому випадку робота запчастини здійснюється з допомогою ВОМ або редуктора.Пасивні грунтофрез розміщуються на колесах, і вимагають фізичного зусилля.

Вибираючи мотоблок варто враховувати, що навіть самі потужні агрегати розраховані на обробку ділянок до двох гектарів.

Наші консультанти готові запропонувати надійні недорогі моделі та допомогу для оформлення замовлення онлайн. Купуючи у нас мотоблок оптом або в роздріб, ви отримуєте офіційну гарантію виробника, швидку доставку по Україні і високу якість обслуговування.

Copyright © . All Rights Reserved