Оздоблення будівель каменем

Наявність кам'яного облицювання будівлі завжди викликає відчуття упевненості і спокою. Візуально оздоблення будівель каменем дозволяє сприймати будинок як надійне місце, де можна сховатися від стихії і негоди, зовнішніх негативних впливів. Використання натурального каменю характеризує власника будинку як ґрунтовного господаря, у якого є хороший смак і значний рівень добробуту. Слід пам'ятати, що використання натуральних оздоблювальних матеріалів вимагає надійного фундаменту, здатного витримати істотні навантаження.

Фахівці компанії «РусАльянсСнаб» производят отделку зданий камнем , а також спеціалізуються на тому, що використовують даний матеріал при оздоблювальних роботах. Їх досвід і знання можуть створити оригінальний зовнішній вигляд будинку.

Переваги фасаду з натурального каменю

Оздоблення будівель каменем відрізняється не тільки прекрасним зовнішнім виглядом. Він має і безліч інших плюсів серед популярних аналогів:

  • Практичність. Протягом багатьох століть людство використовували практичність каменю. Він може витримувати будь-які погодні катаклізми, сильна механічна дія, стійкий до агресивних хімічних речовин;
  • Безпека з екологічної точки зору. У такому будинку, безумовно, проживання стає більш безпечним для здоров'я щодо сучасних полімерних будматеріалів, які використовуються при облицюванні.
  • Термін експлуатації. Фасад будинку з кам'яних блоків відрізняється довговічністю. Навіть самі неліквідні породи (типу вапняку) можуть служити протягом тисячоліття.
  • Оригінальність. У природі неможливо зустріти однакових каменів. За рахунок цього ваш будинок завжди буде мати своє індивідуальну і неповторну фактуру.

Початок роботи

Ще на початку створення нашого проекту, ми хотіли стати лідерами в обраній ніші праці. Комплексний підхід до реалізації бажань клієнта. Ми наполегливо працювали над якістю і сервісом обслуговування. Ми аналізували постачальників будівельних матеріалів, для створення якісного та широкого асортименту. Ми брали до уваги всі сфери, які пов'язані зі створенням і реконструкцією будівель.

До чого ж ми прийшли?

Робота зараз

Ми втілили в життя унікальна пропозиція! Яке б питання не став, щодо кам'яних споруд, ми закриємо його! Вам потрібно знести будинок? Як побажаєте. Хочете поміняти дорогу біля в'їзду у двір? Ми вже виїжджаємо. Ви вирішили побудувати заміський будинок? Ми вже готуємо вам пропозицію. Немає такої ситуації, яку б команда наших професіоналів не вирішила б.

Любов до архітектури живе в нас! Це робить наші проекти близькими вашому серцю.

Copyright © . All Rights Reserved