Нерухомість в Італії

Сьогодні інтерес до покупки житла за кордоном зростає з кожним днем. Так як ціни на квартири в Москві і Підмосков'ї ростуть щодня, російські жителі стали замислюватися про такий аспект, як покупка нерухомості в Італії, де вартість нерухомості часом нижче, ніж у нас. Радами, як прийняти найбільш оптимальне рішення про те, де краще придбати нерухомість, допоможе кілька рекомендацій.

Сегодня рекомендуем всем Купить дедик по демократичной цене и в Италии и в любой стране мира.

Перше, що потрібно визначити при покупці нерухомості за кордоном - мета, заради якої ви збираєтеся придбати житло. Від цього залежить, в якій країні і за якою ціною ви будете шукати нерухомість. Мотиви у всіх свої: бажання убезпечити себе і мати «запасний» варіант житла в разі будь-яких подій у своїй країні, або ж ви хочете здавати в оренду своє житло і отримувати дохід від нього, або ви просто хочете мати будинок для відпочинку.

Починаючи пошук квартири за кордоном, потрібно враховувати кілька важливих факторів:

  • Економічна ситуація в країні і політична. Подивіться, наскільки стабільна економіка в тій країні, де ви збираєтеся купувати нерухомість, наскільки сильно вона схильна до різних криз.
  • Процес покупки нерухомості і оподаткування в країні. У різних країнах процедура покупки іноземними громадянами відрізняється. І податки теж. Десь за нерухомість податок не стягується, а десь, навпаки, ви будете платити скажений податок.
  • Ціни на нерухомість. Тут, думаємо, пояснень не потрібно.
  • Віза. Якщо ви збираєтеся, час від часу «відвідувати» своє житло, то необхідно уточнити, в яких країнах потрібна віза, і як її отримати. У ряді країн отримати візу буває досить складно і довго. В інших же країнах, наприклад, покупка нерухомості, навпаки, дасть право претендувати на багаторазову в'їзну візу, але не завжди цього достатньо для отримання посвідки на проживання. Найбільш проста процедура отримання посвідки на проживання для власників власності існує в Туреччині, Китаї і на Кіпрі.

Copyright © . All Rights Reserved