Як орендувати квартиру

За допомогу в пошуку житла агент вимагає від претендентів в середньому 50-100% від вартості оренди в місяць. Якщо додати до цього заставний платіж, плюс саму орендну плату, вийде досить значна сума, яка часто виявляється не по кишені багатьом. Ви можете дізнатися як орендувати квартиру на Vorobus у будь-який зручний для Вас час.

До того ж, ріелтор не є стороною в договорі і не є гарантією початку нового щасливого життя в квартирі. Так що якщо ви впевнені в своїх силах і маєте достатньо часу для самостійного пошуку, то цілком можна обійтися без нього.

Заощадити і знайти житло можна самостійно, благо в період розквіту інтернету і соціальних мереж, квартиру можна підшукати, навіть перебуваючи в іншому місті.

Як правильно зняти квартиру від власника і будь пасток від шахраїв варто очікувати - розповідаємо в нашому матеріалі.

Пошук

Щоб правильно зняти квартиру без ріелтора, не полінуйтеся і зробіть докладний пост в соціальних мережах. Вкажіть, з ким ви плануєте знімати житло, уточніть який район віддаєте перевагу, що «бабусин» ремонт не годиться, а світлі шпалери з мінімум меблів будуть в самий раз. Позначте ціновий діапазон квартири, для надійності прикріпіть до посту свою саму доброзичливу фотографію і публікуйте оголошення. Попросіть друзів поділитися публікацією, раптом квартиру вашої мрії здає хтось із їхніх знайомих?

Додайте оголошення в групах про пошук житла в соціальних мережах. Отже, це сталося - квартира знайшлася, господар відповів і запросив вас на перегляд. Візьміть з собою паспорт і по можливості одного. Друг допоможе адекватно оцінити апартаменти, а паспорт стане в нагоді, якщо ви захочете залишити заставу.

Чесно зізнайтеся господареві, що, можливо, будете жити не один, може, у вас вже є чоловік, якщо є домашні тварини, які не приховуйте інформацію. Вже краще відразу домовитися про все на березі, ніж потім бути виставленим за двері з милим вихованцем (або коханкою) під боком.

Розкажіть про свої звички, мовляв, сигарети ви не курите, але по суботах (строго до 23.00) любите влаштовувати джазові вечори. Орендодавець точно така ж людина, як і ви, раптом ваші інтереси опиняться схожими і, можна вважати, договір у вас уже в кишені.

Огляньте уважно всю техніку, стан меблів, наявність тарганів в квартирі. Уточніть, за чий рахунок повинен буде проводитися поточний і капітальний ремонт.

Не поспішайте з вибором, якщо ви знайшли декілька відповідних варіантів. Поясніть ситуацію господареві, якщо буде потрібно, залиште невелику заставу під розписку (5 тис. Руб. Цілком вистачить

Copyright © . All Rights Reserved