Виготовлення трафаретів

Виготовлення трафаретів

Всі ми знаємо, що таке трафарет. Йдеться про специфічний пристосуванні, що дозволяє наносити на поверхні всіх типів різні зображення. Простіше кажучи, трафарет являє собою шаблон, в основі якого знаходиться отвір будь-якої оригінальної форми. Трафареты букв и цифр в Украине, с доставкой по Новой почте Вы можете заказать по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. В наші дні сфери їх застосування досить різноманітні. Де використовуються трафарети?

Вироби такого типу застосовуються для створення:

матового скла;

декору;

аерографії;

вітражів.

види трафаретів

Трафарети можна класифікувати за способом використання та за типом конструкції.

За способом використання виділяють:

одноразові вироби;

багаторазові.

Одноразові трафарети виготовляються з самоклеїться плівки. Вони прикріплюються до поверхні і після використання видаляються. Такі вироби активно застосовуються в сфері автомобільного тюнінгу і створення різних графічних декорацій.

Багаторазові трафарети мають гнучку або тверду конструкції. Їх використовують для неодноразового нанесення одного і того ж зображення. Яскравими прикладами служать дорожня розмітка або зовнішня реклама. Ці вироби виготовляються з картону, пластику, ДВП, різних синтетичних матеріалів і т. Д.

За типом конструкції трафарети ділять на:

прості;

жорсткі;

спеціалізовані.

Простими трафаретами називають вироби, які можна виготовити навіть у домашніх умовах. Як правило, вони робляться з паперу або картону. Головними плюсами є простота і доступність, мінус - невисока точність графіки.

Жорсткі трафарети ідеально підходять для багаторазового використання. Їх виготовляють з органічного скла, дерева, металу або пластику.

Спеціалізовані трафарети застосовуються в разі необхідності створення унікальної графічної продукції. Такі вироби виготовляються штучно. Найпоширеніший матеріал - щільна плівка, що відрізняється гнучкістю.

Ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлення трафаретів всіх типів і будь-якого призначення. Наші фахівці створюють оригінальну продукцію, пристосовану до застосування у всіх сферах комерційної та творчої діяльності.

Copyright © . All Rights Reserved