Вибір паркету

Вибір паркету

паркет

Здавалося б, чому сьогодні, коли у продажу представлена велика різноманітність підлогових покриттів, багато людей віддають перевагу старому доброму паркету? А все просто - цей матеріал поєднує в собі одночасно і гарний зовнішній вигляд, і міцність, і екологічність. Циклевка паркета от профессионалов доступна по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Завдяки паркету в приміщенні підтримується оптимальний рівень вологи, тому як дерево вбирає в себе всю зайву вологу і навпаки - віддає її, якщо ступінь вологість стає низькою.

При цьому, якщо Ви хочете надовго зберегти його гарний зовнішній вигляд і унікальні особливості, до його вибору і укладанні слід підійти з особливою відповідальністю, дотримуючись всіх необхідних правил. Який паркет купити - питання дуже актуальне, тому що на сучасному ринку є досить велика різноманітність варіантів, і, щоб зробити правильний вибір, необхідно знати, якими плюсами і мінусами володіє кожен з них.

розпил

Отже, перше, що потрібно враховувати при виборі - тип розпилу. Він може бути радіальним (a), тангенціальним (b) і змішаним.

Перший тип вважається найкращим, цей спосіб обробки проводиться перпендикулярно деревним кільцям, і в результаті деревина має правильну структуру і однорідний колір, волокна мають вигляд паралельних ліній. Залежно від кута огляду і падіння світла, змінюється зовнішній вигляд малюнка. Матеріалу, при створенні якого використовувався радіальний розпил, не страшні негативні природні фактори, крім цього він має мінімальну коефіцієнтом лінійного розширення.

У випадку з тангенціальним розпилом волокна виглядають у вигляді хвилястих ліній. Чим хороша така деревина - так це своєю міцністю.

А ось змішаний розпил в більшості випадків застосовується для художніх виробів, в процесі створення яких дизайнери втілюють всі свої оригінальні рішення, використовуючи і тангенціальний, і радіальний малюнок.

Висока ціна паркету не завжди означає його високу якість. Причина її може бути в тому, що при створенні вироби використовувалися рідкісні породи дерева, які за своїми характеристиками досить часто поступаються більш дешевих матеріалів.

В цілому, всі паркетні покриття можна розділити на два типи: А і В, тобто вироби вищого і першого класів відповідно. До вищої категорії А належить паркет без сучків, тріщин, сколів і будь-яких інших дефектів. Конкретно, під це опису потрапляє дубовий паркет і паркет з екзотичних видів дерев. Ну а до першої категорії B - всі інші види виробів, що володіють дрібними зовнішніми недоліками. Серед матеріалів можна виділити бук, ясен, в'яз, березу, граб або ільм.

Паркетні планки повинні бути однакового розміру і ідеально прилягати одне до одного, якщо їх скласти докупи. Обов'язково перевіряйте цей фактор при покупці, тому як, якщо буде присутній зазор або шорсткість, рівну підлогу прокласти не вдасться. Не зайвим буде перевірити і коефіцієнт вологості, за допомогою спеціального приладу - влагомера.

Copyright © . All Rights Reserved