​Вибір найкращого молотка

Вибір найкращого молотка

Що потрібно знати, щоб придбати відмінну нову покупку молотка. Чи не можете вибрати кращий молоток для вас? Ми порівняли баланс, міцність і особливості класичних і сучасних молотків. Подивіться, які з них наші редактори вважали за краще. Молотки на кожен день. Вы можете заказать  и купить лучший молоток Stanley для ремонтных и строительных работ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. 

Хороший молоток як кращий друг. Завжди на вашому боці, завжди вірний, завжди надійний. Якщо ви намагалися обійтися дешевим молотком або старим військовим клубом дідуся, щоб потонути і потягнути цвяхи або розбити їх, вирівнявши їх, ви повинні відправитися в домашній центр або магазин побутової техніки. Ви ніколи не повірите, як багато може зробити якісний молоток.

У цій статті ми розглянемо молотки загального призначення. Невеликі, довгі молотки для каркасних платників або маленькі точні молотки для деревообробних. Чи не цегляні молотки або кувалди. Просто звичайні універсальні молотки, які будуть обслуговувати більшість майстрів-аматорів (і багатьох платників) на 99 відсотків своєї роботи.

Для простого інструменту, який штовхає цвяхи, у молотків є дивовижне безліч особливостей. Це пояснює широкий спектр переваг молотка серед майстрів і професіоналів, а також безліч пристрасних думок.

У кожного теж є свої улюбленці, але перед покупкою важливо спробувати купу молотків і вибрати той, який вам більше подобається. Ви можете вибрати з традиційних типів, які були навколо протягом десятиліть, і інноваційних сучасних конструкцій.

Будь ви традиційним або сучасним, ми рекомендуємо три конструктивних особливості:

Середня вага

розірваний кіготь і

недеревна ручка. Молотки традиційного типу

Зверніть пильну увагу на ці функції при оцінці молотка. Це перевірені часом, перевірені конструкції, з різними вагами і матеріалами. Показаний тут Vaughan 20 унцій. з ручкою зі скловолокна.

вага голови

Класичні молотки позначаються вагою голови: від 16 до 20 унцій. хороший для використання в домашніх умовах, з 16 унциями. добре для обробки і використання магазину, 20 унцій. краще для створення і демонстрації.

Copyright © . All Rights Reserved