Вартість спортивних заходів для дітей

Запитувати список зборів і витрат заздалегідь - це один із способів з'ясувати, до чого ми можемо прагнути, і витрати на відрядження завжди будуть в деякій мірі під нашим контролем. Деякі способи, якими ми могли б заощадити на поїздках, включають в себе спільну поїздку з іншими батьками, упаковку дешевих і легких закусок для дороги і, по можливості, уникнення ночівлі. Всі ці невеликі кроки, ймовірно, будуть накопичуватися з роками. Вы можете выбрать и купить качественное детское спортивное оборудование на PlayGrounds по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Оцінити щомісячну вартість спортивних заходів наших дітей може бути непросто, але воно того варте. І як тільки ми це зробимо, ми просто будемо додавати цю суму до нашого бюджету з нульовою сумою щомісяця і будемо намагатися з усіх сил дотримуватися етого.Вибор місцевого та розважального спорту, коли це можливо

За даними Національної ради з молодіжним видів спорту, один з кращих способів займатися дитячим спортом, не порушуючи банк, - це ретельно і мудро вибирати спортивні заходи. Ця рада включає в себе, по можливості, захоплення місцевими видами спорту і відпочинок від деяких з більш дорогих організованих видів спорту.

Фонд «Діти грають» зазначає, що «елітні команди», також звані туристичними командами, є одними з найдорожчих варіантів, коли мова йде про дитячий спорт.

«Вартість участі в цих командах може бути непомірно високою через великі витрат на відрядження, які повинні нести беруть участь сім'ї. Залежно від виду спорту і команди, витрати на відрядження цих елітних команд можуть коливатися в тисячах доларів на дитину за сезон », - відзначають вони на своєму сайті.

Ми сподіваємося, що ми, як родина, хочемо, щоб наші діти займалися спортом, який не забирає у нас занадто багато фінансових ресурсів, а також щоб уникнути незліченних годин, які сім'ї членів команд подорожей проводять в різних містах і штатах. , Один цей крок повинен заощадити нам час і гроші, а також допомогти зберегти якісне сімейне час, якого ми так прагнемо.

Згадуючи переваги і переваги командних видів спорту

Легко зосередитися тільки на дорогий природі дитячого спорту, але ми повинні пам'ятати і переваги. Зростаюче число досліджень показує, що молоді спортсмени мають тенденцію краще вчитися в школі, отримувати більш високі оцінки, а також відвідувати і закінчувати коледж.

І статистика показує ще більше переваг для дівчаток, зокрема. Згідно з дослідженням, проведеним Фондом «Діти грають», у спортсменок старших класів жінок ймовірність вживання наркотиків на 92% нижче, ймовірність завагітніти на 80% і в три рази вище, ніж у їхніх однолітків, які не є спортсменами. Як мати двох молодих дівчат, які так сильно хочуть, щоб вони вели щасливе і здорове життя, я просто не можу ігнорувати цю статистику.

Справа в тому, що у дитячих видів спорту є переваги, яких важко досягти в інших сферах життя. Вони вчать дітей бути частиною чогось більшого, ніж вони самі; вони показують їм, як працювати з іншими і бути частиною команди. Вони також прищеплюють здорові звички, такі як фізичні вправи і фізичні навантаження, і ці звички можуть привести до більш здорового способу життя, який може принести користь нашим дітям на все життя.

Але ці переваги не повинні коштувати цілий стан, тому ми всі повинні приділяти час, щоб зважити всі за і проти кожного виду спорту або діяльності, заради яких ми підписуємо своїх дітей. Дитячі спортивні змагання мають багато переваг, але вони не повинні йти за рахунок заощаджень на пенсію, навчання в коледжі або будь-яку іншу довгострокову мету.

І мова йде не тільки про гроші, а й про використання дорогоцінного часу, який ми проводимо з нашими дітьми, таким чином, щоб ми могли озирнутися назад і пишатися одним днем.

Ви можете заробити більше грошей; ніхто на Землі не може виграти більше часу. І, як ми всі знаємо, наші діти одного разу молоді.

Copyright © . All Rights Reserved