​Варианты раскладки плитки

Плитка - привабливе і міцне покриття для підлоги і стін, яке прикрасить будь-яку кімнату в будинку. Незалежно від того, укладаєте ви плитку на підлогу або стіну або яку плитку ви встановлюєте, кілька ключових моментів при установці допомагають досягти успіху в роботі з плиткою. Укладка плиты и ее методы на http://www.sedmoycanal.com/remont/ukladka-plity.html можно узнать в любое удобное для Вас время. Кращий метод укладання плитки - від правильної розмітки до правильних матеріалів для укладання - вимагає часу на кожному етапі, щоб переконатися, що ви все правильно зробите.

підкладка

Незалежно від того, на яку поверхню ви укладаєте плитку - на підлогу, стіну або стільницю - вам необхідно мати відповідну підкладку для роботи. Хоча технічно плитку можна укладати на будь-яку жорстку рівну основу, в ідеалі її слід укладати на цементну плиту. Підкладка з водостійкого матеріалу надає плитці необхідний жорсткість і висоту. Він укладається на шар розчину на чорна підлога, потім прибивається або прикручується на місце. Після того, як розчин затвердіє протягом 24 годин, поверх нього можна укладати плитку.

макет

Створення макета допоможе вам визначити, з якого малюнку та де буде розміщена обрізана плитка. Плитку кладуть прямо на підлогу без розчину, щоб визначити правильну розкладку. Для настінного монтажу на прилеглій плоскій поверхні відзначається область однакового розміру і форми. Плитка укладається таким чином, щоб найбільш помітні ряди, такі як ті, які ви бачите при вході в кімнату, були повністю заповнені. Розрізану плитку кладуть під шафки або по краях кімнати, де вони менш помітні. Збалансований макет завжди починається в центрі кожного ряду і рівномірно переміщається в кожну сторону.

Налаштування

Для укладання плитки є кілька матеріалів, але найбільш рекомендований матеріал для будь-якого укладання - портландцементний розчин тонкого затвердіння. Цей розчин наносять на задню панель зубчастим краєм шпателя. Наносите стільки розчину, скільки можна покрити приблизно за 10 хвилин. Втисніть плитки в розчин і покладіть на них брусок. Видаліть по блоку гумовим молотком, щоб плитки рівномірно проникли в розчин. Рівень використовується для того, щоб плитки розташовувалися правильно; забиваються занадто високі плитки. Підніміть занадто низькі плитки і додайте під ними розчин.

Copyright © . All Rights Reserved