Стельові вентилятори

Будь то спальня, вітальня, внутрішній дворик або навіть альтанка, стельові вентилятори є одним з найбільш універсальних і найбільш використовуваних приладів у вашому домі. Стельові вентилятори не тільки естетично приємні, вони можуть додати стиль, як меблі, вони також можуть забезпечити комфорт у всьому. Вы можете выбрать и купить стильный и функциональный потолочный вентилятор в интернете по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Незалежно від того, літній або зимовий час, стельові вентилятори можуть більш ефективно обігрівати або охолоджувати ваш будинок або офіс, а також економити гроші, забезпечуючи менше опалення та охолодження. Стельові вентилятори використовують так зване «випарне охолодження», що означає, що завдяки циркуляції повітря по шкірі ваше тіло природним чином охолоджується завдяки процесу, який охолоджує вас влітку. Аналогічним чином, в зимові місяці поміняйте місцями обертання стельового вентилятора, і тепле повітря, який природним чином підніметься, буде відсунутий вниз і перерозподілено у вашій кімнаті. Майже всі стельові вентилятори поставляються з перемикачем напрямку, що дозволяє вам змінювати напрямок обертання лопатей.

Кілька порад для запам'ятовування

  • Стельові вентилятори можуть заощадити до 40% витрат на охолодження влітку і до 10% взимку з витратами на опалення.
  • Розташування має значення при виборі стельового вентилятора. Якщо ваш стельовий вентилятор буде використовуватися зовні, то необхідний стельовий вентилятор, спеціально призначений для зовнішнього використання.
  • Чим більше приміщення, тим більше необхідний вентилятор.
  • Вентилятори слід встановлювати на відстані 8-10 футів від підлоги. Для більш високих стель потрібна відповідна висота опускається штанги.
  • Органи управління можуть бути тяговим ланцюгом, настінним вимикачем або навіть дистанційним управлінням.
  • Ціни варіюються. Ви можете знайти стельовий вентилятор на будь-який бюджет
  • Стельові вентилятори не тільки допомагають охолоджувати і обігрівати ваш будинок, але і допомагають декорації економити гроші одночасно. Може встановити стельові вентилятори, відремонтувати стельові вентилятори або допомогти вам прийняти правильне рішення для стельового вентилятора для вашого будинку або офісу.

    Copyright © . All Rights Reserved