Секс-іграшки

Немає сумнівів в тому, що секс-іграшки для жінок отримали набагато більшого поширення сьогодні, ніж в 1993 році, коли Клер Кавана стала співзасновником Babeland в Сіетлі. З місією поставити вібратори на кожну тумбочки і позбавити себе від сорому в сексі, Кавана каже Bustle, що її мета для її магазину феміністських секс-іграшок 22 роки тому здавалася надуманою. «Це було схоже на посадку людини на Місяць заради JFK», - говорить вона. Так що ж привело до зміни ландшафту секс-іграшок? Загляните в онлайн секс шоп и заказывайте товары по самой выгодной и доступной цене.

Чарівна паличка

Новітня версія класичної секс-іграшки (яка починалася як масажер для спини!) Має кілька приголомшливих нових функцій. З чотирма швидкостями і п'ятьма малюнками він заряджається і сильніше оригіналу. «Це, ймовірно, призвело до оргазму більше жінок, ніж що-небудь інше», - каже Кавана.

Підходить для: мастурбації; партнерський секс для двох жінок

Як і мега популярний We Vibe, The Eva, створений двома жінками з Брукліна, являє собою вібратор без допомоги рук, який залишається на клітор під час проникнення. Win-виграти.

Підходить для: мастурбації; секс з партнером

Дистанційний вібратор OhMiBod blueMotion

«Є побоювання, що секс-іграшки роблять людей менш цікавими одне для одного, що вони занадто механічні та т. Д., Але насправді вони покращують секс, змушують людей хотіти бути один з одним і можуть пов'язувати вас на великих відстанях», - каже вона.

OhMiBod - прекрасний приклад цього: ви вставляєте невеликий (але потужний) кліторальний вібратор в нижню білизну, і ваш партнер може керувати ним через додаток з будь-якого місця.

Підходить для: відносин на відстані; секс на публіці

Цей набір для змішування і зіставлення поставляється з потужним, надійним двигуном і різними конфігураціями, які можна прикріпити в будь-який час: вібратор, кільце для крана і галька. Краса цього набору в тому, що вам не потрібно вибирати між різними формами - в одному наборі їх може бути кілька.

Підходить для: пар; перший вібратор класу люкс, так як він універсальний

Copyright © . All Rights Reserved