Перфорований кабельний лоток

Перфорований кабельний лоток: застосування і монтаж. Кабельні лотки - це спеціальні вироби для монтажу і прокладки кабельно-провідникової продукції. В процесі їх виготовлення застосовуються тільки високоякісні матеріали, а саме сталь з цинковим антикорозійним покриттям. Перфорированный лоток для защиты кабельно-проводниковой продукции Вы можете заказать по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Головним призначенням кабельних лотків є монтаж силових конструкцій з виконанням такої функції, як захист від зовнішніх механічних і природних впливів. Сьогодні кабельні металеві лотки використовуються повсюдно. Існує кілька видів даних виробів, а саме: перфорірофанние, суцільні, дротові і сходові. Розглянемо більш докладно перший вид кабельного лотка, оскільки він є найбільш популярним і часто використовуваним.

Перфорований кабельний лоток

Головна функція даного типу виробу полягає як у захисті кабельно-провідникової продукції, так і в її утриманні протягом всього терміну використання. Рівень захисту легко можна збільшити, використовуючи різні кришки, пластини і т.п. Дана особливість дозволяє експлуатувати перфорований кабельний лоток в умовах з підвищеними ризиками (наприклад, високий ступінь вологості в приміщенні).

Конструктивно виріб являє собою металеву прямокутну ємність, елементи якої мають перфоровану основу. Дана ємність іменується «каналом», в наслідок чого лоток має інші назви: «кабель-канал» або «кабельний короб». Яке б назва не мав лоток, він залишається найпопулярнішим, надійним і високоякісним виробом для монтажу електропроводки в різних умовах.

Перфорований кабельний канал (лоток) має два варіанти установки: з кришкою і без кришки. У першому випадку значно сильно підвищується рівень захисту кабелів і проводів від згубного впливу зовнішніх факторів. Іншими словами, наявність кришки дає можливість використання кабель-каналу в ситуаціях різного рівня складності. Кабельний перфорований короб - це оптимальне рішення для монтажу кабельних трас з напругою понад 1000В.

Відмітна особливість конструкції перфорованих лотків - наявність перфорації з боків у вигляді отворів на протязі всієї довжини конструкції. Дана риса докорінно полегшує процес монтажу кабельно-провідникових виробів і самого різаного на частини короба. Також конструктивною особливістю є отвори круглої форми, які дуже сильно покращують процес кріплення кабелів. Суть перфорації як такої полягає в запобіганні сильного перегріву (важливіше: подальшого займання!) Кабельної продукції, розміщеної в лотку. Наявність оштампованних країв полегшує процес з'єднання елементів конструкції.

Copyright © . All Rights Reserved