Переваги використання блоків

Переваги використання блоків AAC для створення будинку вашої мрії

10 переваг використання блоків AAC для будівництва будинку вашої мрії Хто не хоче мати більш безпечний і міцний будинок? Будинки, побудовані з використанням блоків AAC, володіють багатьма характеристиками, яких немає в будинках, побудованих зі звичайного глиняної цегли. К Вашему вниманию высококачественные газобетонные блоки купить товар вы ожете по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Нижче наведені «10 переваг того, чому ви повинні використовувати блоки AAC для будівництва будинку своєї мрії». Давайте почнемо з розуміння того, що таке блоки AAC? AAC - автоклавний газобетон, це легкі, пористі, пористі бетонні блоки. Переваги використання автоклавного газобетону (AAC) численні. Нижче наведені деякі переваги будівництва будинку вашої мрії з використанням блоків AAC; 1) Легка вага - Легкі блоки ACC складають 1/3 ваги звичайного глиняної цегли. Це знижує надлишкові мертві навантаження на фундамент і несучу конструкцію вашого будинку. Легкі будівлі безпечніше при землетрусі.

2. Будівлі, побудовані з блоків AAC, не вимагають окремих ізоляційних матеріалів. Легкий матеріал забезпечує відмінну звукоізоляцію, знижуючи рівень шуму.

3. Блоки ACC можна легко розрізати, витягати, свердлити, точити, прибивати і надавати точну пропорцію. Автоклавний газобетон можна легко розрізати до будь-якої необхідної форми, що допомагає зробити будинок вашої мрії з точки зору розмірів. 4) Теплопровідність - блоки AAC забезпечують теплопровідність, даючи вашому будинку затишний інтер'єр з підвищеною енергоефективністю. 5) Легке транспортування - будучи провітрюваним, він становить половину ваги глиняної цегли та може бути легко оброблений і транспортований. Їх також легко транспортувати, особливо коли їх потрібно перенести на верхні поверхи. Він дуже швидко встановлюється на місці і транспортується з меншими поломками, що знижує витрати.

4. AAC забезпечить вам безпечний будинок з вогнетривкими властивостями. Температура плавлення блоків AAC перевищує 1600 градусів за Цельсієм (більш ніж в два рази більше, ніж звичайна температура під час пожежі в 650 ° C). Отже, він може витримувати до 4-6 годин в залежності від товщини. 7) Вентиляційні цеглини - блоки AAC не токсичні. Вони не виділяють ні диму, ні подразників при виробництві, монтажі і використанні. Він не вбирає вологу і, отже, не містить мікробів, що в кінцевому підсумку забезпечує кращу якість повітря.

Copyright © . All Rights Reserved