Особливості арбітражу на кріптовалютних біржах

Особливості арбітражу на кріптовалютних біржах. Міжбіржові курсові різниці

Під час торгівлі з використанням схем міжбіржові арбітражу обов'язково варто враховувати різні фактори, частина з яких ми вже описали вище. Різниця курсів на паралельно функціонуючих біржах - явище поширене, але не варто наївно вважати, що цей рассінхрон в цінниках можна нівелювати шляхом різних явищ, які утворюються автоматично або шляхом впровадження правил самої майданчиком для торгівлі.

Вы можете изучить арбитраж между биржами криптовалют и все нюансы арбитражных стратегий в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Облік комісії за торгівлю і виведення коштів

При виборі бірж, ваш вибір обов'язково повинен зупинятися на майданчиках, які мають мінімальним показником комісії. В цілому, варто дотримуватися правила, яке забороняє торгівлю на біржі, де комісія більше передбачуваного прибутку, що цілком логічно.

В останні кілька місяців власники торгових майданчиків стали регулярно підвищувати відсоток за виведення криптовалюта на сторонні гаманці. Тому, варто дуже уважно стежити за змінами всередині кожного з сервісів. Також рекомендується не укладати угоди, передбачуваний прибуток яких не перевищує 3%, інакше існує ризик перекриття доходу витратами на комісійний збір.

Облік ліквідності і аналіз біржового склянки

У більшості випадків різниця цінників топових криптовалюта на різних біржах є майже непомітною, що робить їх незручними для використання в схемі арбітражного трейдингу. Інша справа - альткоіни. Дані монети «другої ліги» - ідеальний об'єкт для міжбіржові торгівлі. Але не все так ідеально, адже варто враховувати головну проблему альтів - їх ліквідність. Періодично стає досить важко реалізувати їх велику покупку або продаж.

Трейдери-професіонали збільшують свій дохід за рахунок великих покупок і продажів основних монет. В принципі, схема схожа на класичну, яку використовують трейдери на майданчиках з цінними паперами або Фіатом. Новачкам же, які не володіють великими запасами коштів, обов'язково доводиться використовувати альткоіни, де подібний метод не пройде.

Крім цього, потрібно враховувати, що ви не один такий розумний і схеми використовуються різними трейдерами, тому обов'язково потрібно стежити за обсягами попиту та пропозиції, які доступні в стаканах всіх цікавлять вас бірж.

Copyright © . All Rights Reserved