​Кухонний гарнітур

Кухонний гарнітур. Для сучасної кухні є оліцетворені уюта. Придбали меблі, виготовлені за індивідуальними проектами, що купують ексклюзивний постачальник сертифікованої кухні від виробника. Ми використовуємо нове італійське обладнання та досконально відпрацьовані технології. Результат - гарантоване високе якість при одночасному виконанні декількох заказов. К Вашим услугам  кухня на заказ высокого качества и функциональности, с учетом пожеланий клиента по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Завдяки багаторазовому попиту і діловій святі, ми знизимо собі якість виробництва і пропонуємо Вам доступні ціни на меблі преміум-і економ-класу.

Переваги співробітництва:

гарантійні обов'язки на два роки;

використання отечественной і зарубежної фурнітури самого високого якості;

повний спектр послуг, включені в сервісне обслуговування, - від виїзду дизайнера до установки;

низької ціни на кухню, обумовлену прямим продажем від виробника та сучасного оптимізації виробництва.

Ви можете обрати серед готових комплексів. Вибирайте готові кухні, купуючи їх можна проконсультувати по расцветкам, фурнітурі, окремим параметрам.

Счастье живет на кухне. Кухни под ключ тут и сейчас

Проектируем

Делаем заміну і створюючи індивідуальний дизайн-проект з навчальними особливостями вашої кухні

Производим

Автоматичний і досвідчений персонал гарантує достовірність раскроіння до 0,1 мм і четкое соблючення технології виробництва

Комплектуем

Фурнитура, столешницы, встроенная техника і освещение: подбираем детали згідно вашого замовлення

Доставляем

Для вас потрібна нова кухня, а саме:

Собираем

Наші мастери працюють уверенно, тому що знають особливості кожної деталі, включаючи фурнітуру та електрику

Гарантируем

Ми даємо гарантії 24 місяці на всю кухонну меблі, тому що щось увійшло в якість своєї продукції. Продаж кухонь від виробників масових достоїнств. Снижение стоимости происходит кожен раз при переробці ассортимента. Актуальні ціни і фото можна переглянути в каталозі на сайті компанії в будь-який момент, що значно економічно час наших клієнтів.

Стильні, якісні і в той же час дешеві кухні можна приобрести через інтернет. Запропонуйте, щоб ми зробили заміну, доставку та установку.

Copyright © . All Rights Reserved