Котельні димососи

Для виведення продуктів згоряння з топок водогрійних і парових газомазутних котелень котлів необхідна примусова тяга, для створення якої використовуються котельні димососи Д і ДН.

Димотяги для котлів призначені для переміщення великих обсягів повітря, димових газів і газоповітряних сумішей, що не містять вибухових речовин. Допустимий діапазон температур робочого середовища досить широкий, від -30 ° С до + 200 ° С, а вміст твердих частинок пилу в ній не повинно перевищувати 2 г / м3. Вы можете заказать и купить промышленные дымососы ДН по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Всі промислові димососи цього типу класифікуються як агрегати одностороннього всмоктування. До основних елементів конструкції відносяться відцентровий вентилятор з електроприводом в корпусі типу «равлик», змонтовані на одній рамі.

У нижній частині рами розташовані отвори для монтажу до фундаменту або перекриття. Вхідний і вихідний патрубки кожуха забезпечені фланцями з монтажними отворами для кріплення промислової Тягодутьевиє машини до воздуховодам. Пристрій і принцип роботи

Робоче колесо димососа з розташованими на ньому лопатками, які можуть бути загнуті вперед або назад, може розташовуватися на валу двигуна або ходової частини двигуна. Перший варіант являє собою компактну конструкцію, якою оснащуються котли середнього тиску. У потужних промислових котельних установках зазвичай застосовується другий варіант конструкції, оскільки він є більш зносостійким, довговічним.

Ще один важливий елемент - осьової направляючий апарат димососа, від якого залежить розрідження в топці і потрібний потік повітря. Лопатки апарату можуть повертатися одночасно під одним кутом так, щоб була можливість регулювання обсягу повітряної маси при роботі витяжного пристрою.

Принцип роботи димососа в котельні полягає в тому, що при обертанні робоче колесо втягує газоповітряну суміш, а лопатки розподіляють інформацію, що надходить струмінь повітря по периферії. У центр робочого колеса постійно надходить повітряний потік. Варто зауважити, що, витяжний агрегат, створюючи необхідну тягу, попереджає накопичення в приміщенні гарячого повітря і чадного газу.

Copyright © . All Rights Reserved