Компанія "ТехПромСистеми"

ТОВ «Техпромсистеми» - це українська виробнича компанія, що має багаторічний досвід випуску та впровадження виробничого обладнання по переробці будь-яких видів сипучих продуктів, з метою надання замовнику доступної ціни і високої якості.
«Техпромсистеми» має повний виробничий цикл і виконує роботи від проектування об'єктів і комплексів, із залученням сучасних методів конструювання і програмних продуктів, до пуску об'єкта в експлуатацію, для чого є офіційний сайт http://tpspo.com.ua/ з важливою інформацією, необхідний кадровий потенціал, виробничі потужності та всі необхідні ліцензії та сертифікати.

ТОВ «Техпромсистеми» розробляє та виготовляє обладнання для підприємств агропромислового, будівельного, хімічного, металургійного комплексів, а також скляної промисловості. Це автоматичні вагові дозатори, фасувальні установки, конвеєри (стрічкові, гвинтові, скребкові і т.д.), елеватори, автоматизовані дозуючі і фасувальні лінії, автомобільні та залізничні ваги, силосної-бункерное господарство, Пневмотранспортное обладнання, вібраційне обладнання для додання плинності злежані насипним вантажам, мобільні вантажно / розвантажувальні рампи, ножиці гідравлічні і пневматичні підйомники, металоконструкції, каркасні будинки, комунікації, АСУ ТП.

Останні кілька років Компанія щільно займається випуском обладнання та будівництвом ділянок і комплексів з прийому з залізничного транспорту, зберігання і розфасовки в м'яку тару (мішки типу бигбеги, мішки 50кг) мінеральних добрив, а також модульними портовими установками і перевантажувальний обладнанням (стакери, транспортери, елеватори ) для переробки зернових культур на залізничних терміналах і в портах.

ТОВ «Техпромсистеми» постійно розширює географію співробітництва, шукає нові контакти з зарубіжними партнерами для розширення асортименту і підвищення технологічності та конкурентоспроможності своєї продукції. Компанія має філії і дочірні підприємства в багатьох містах України, що дозволяє мобільно реагувати на потреби наших Замовників.

Copyright © . All Rights Reserved