Багаторазовий трафарет

Багаторазовий трафарет

Як відомо, трафарети діляться на вироби для одноразового і багаторазового використання. У другому випадку мова йде про конструкції, пристосованих для тиражування одного і того ж зображення. Багаторазові трафарети зручні тим, що істотно скорочують зусилля, витрачені на створення графічної продукції. Многоразовые трафареты для декоративной штукатурки Вы можете заказать по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Сьогодні їх використовують у багатьох сферах людської діяльності. Сфера застосування

Багаторазові трафарети застосовуються:

при нанесенні дорожньої розмітки;

при створенні інтер'єрних декоративних елементів;

в промисловій сфері для нанесення маркування та нумерації;

при створенні творів образотворчого мистецтва;

при тюнінгованих автомобілів та інших транспортних засобів;

при нанесенні розмітки на будівлі;

у виробництві елементів зовнішньої реклами.

Технічні особливості багаторазових трафаретів

Якщо одноразові трафарети в більшості випадків виготовляються з самоклеїться плівки, то багаторазові вироби виконуються з більш жорстких матеріалів, таких як:

пластик;

картон;

метал;

органічне скло;

ДВП;

ДСП і т. Д.

Специфіка перерахованих матеріалів зумовлює особливості роботи з виробами такого типу. Наприклад, їх рекомендують використовувати тільки на твердих і рівних поверхнях. В іншому разі не буде забезпечена належна ступінь прилягання трафарету, що неминуче відіб'ється на точності графіки.

Вибір матеріалу для виготовлення трафарету в першу чергу обумовлюється сферою його використання. Наприклад, в промисловості зазвичай застосовуються конструкції з металу, в дорожньої розмітки та рекламі - з пластика і т. Д.

переваги

Багаторазові трафарети мають ряд незаперечних експлуатаційних переваг:

довговічність, міцність і зносостійкість конструкції;

висока точність графіки;

естетична привабливість і оригінальність одержуваних графічних зображень;

широкий діапазон робочих поверхонь;

відсутність практично будь-яких обмежень на виготовлення шаблонів (букви, цифри, логотипи, асиметричні візерунки та ін.).

Copyright © . All Rights Reserved