Типи вертикальних тканинних жалюзі

64a9c7fd98108.webp

Жалюзі вертикальні тканинні (докладніше https://oknolia.com/ua/vertikalnye) - штори із вузьких смужок (ламелів). Призначені для захисту від зайвих очей, проникнення сонячних променів. Також використовуються для зонування, візуального розширення вузьких вікон та подовження невисоких. Тканина для вертикальних жалюзі буває різної щільності. Одні ламелі затемнюють приміщення, інші фільтрують потік світлових променів, захищають від відблисків.

Типи
Жалюзі на вікна вертикальні тканинні поділяються на такі типи:

Класичні - збираються з однотонних смуг різних кольорів.

Мотузкові - із тонких стрічок або мотузок замість смуг. Візуально нагадують кисейні фіранки. Ці жалюзі вертикальні на вікна бувають декількох видів: однотонні Класик, Мульті - в ламелі від 2-х різних відтінків, Дабл - смужка складається з

2-х мотузкових шарів різних за фактурою і тоном.
Фігурні – незвичайні штори жалюзі. Їхні краї вирізані зигзагоподібно. Фігурні вертикальні жалюзі можна подивитися в інтернеті. Вони пропускають світловий потік, заломлюючи промені.

З фотодруком – на жалюзі наноситься кольоровий малюнок. Це чудовий варіант для тих, кому однотонні штори здаються нудними. Фотожалюзі впишуться до будь-якого приміщення, змусять його заграти новими фарбами. Вертикальні жалюзі каталог від виробника містить багатий асортимент таких штор.

Також поділяються за складом матеріалу на:

ткані (льон, бавовна, шовк);
неткані (поліестер, скловолокно).

Вертикальні жалюзі бувають не тільки прямокутними. Їх можна підрізати під арку, нестандартні вікна, будь-який тип ламбрекену.

64a9c806e4031.webp
Принцип дії механізму
Жалюзі з тканини - цілий механізм, що складається з декількох елементів:

Ламелі. Смуги регулюють ступінь яскравості освітлення. Рухаються в будь-який бік або в різні центри, крутяться на 180°. Можна купити ламелі 127 і 89 мм.
Сполучний ланцюг. Міцна нитка з нанизаними на неї кульками. Поєднує ламелі між собою.
Бігунки. За їх допомогою жалюзі закріплюються на карнизі.
Вантажівки. Розташовані внизу ламелей. Потрібні, щоб жалюзі висіли рівно.
Ланцюг управління. Виготовляється аналогічно сполучній мотузці. Повертає смуги навколо осі.
Мотузка управління. Виготовляється із пластику, закриває та відкриває жалюзі.
Карниз для вертикальних жалюзі. Це пристрій, куди вони кріпляться.
Жалюзі вертикальні опис механізму дії:

Поворот смуг на 180 ° забезпечує плавний розподіл світлових променів.
Повне відкриття жалюзі відбувається завдяки зсуву смуг.
Жалюзі вертикальні Дніпро кріпляться до карнизу, розташованого на стіні, стелі або вікні.

Монтаж
Установка жалюзі не така складна, як може здатися на перший погляд. Найголовніше добре закріпити карниз. Він має бути розташований точно по горизонталі. Для рівня необхідно використовувати рівень. Якщо карниз кріпиться на стіну або стелю, він повинен розташовуватися на 5-10 см вище віконного отвору.

У більшості випадків жалюзі поставляються у вже зібраному вигляді. Їх залишається лише дістати та зафіксувати на карнизі.

Copyright © . All Rights Reserved