Міцні шафи на замовлення за спеціальною ціною

Замість витрачати час на пошук шафи для речей, яка підійде саме вам, набагато швидше буде замовити відповідну модель у «Меблі-ПВМ». Шафа на замовлення від цієї компанії буде потрібної вам комплектації та розміру. До того ж завдяки тому, що «Меблі-ПВМ» самостійно виготовляє корпусні меблі вже понад 20 років, кожне замовлення виконується у стислі строки. Середній термін виготовлення шафи становить лише кілька робочих днів.

Міцний каркас, високоякісна фурнітура та зручна внутрішня комплектація – запорука того, що шафа виробництва «Меблі-ПВМ» буде зручною та довговічною. Вибрати варіант наповнення меблів полицями та шухлядами можна на сторінці https://mebel-pvm.com.ua/schafy сайту компанії. Там же ви можете залишити заявку на безплатну консультацію та заощадити кошти, замовивши шафу за ціною серійного виробу.

Чотирьохдверна шафа від «Меблі-ПВМ»

Як вибрати внутрішню комплектацію шафи

Передусім необхідно зрозуміти, де плануєте її ставити та що будете в ній зберігати. Габарити приміщення та обсяг речей, які мають поміститися в шафі, допоможуть визначити її приблизні розміри. Наступний крок – вибрати внутрішню комплектацію. Наприклад, шафи для передпокою зазвичай мають велике відділення з високо розміщеною перекладиною, на якій зручно тримати довгий верхній одяг. Полиць у таких виробах встановлюють небагато – здебільшого декілька штук згори для розміщення сумок, коробок із взуттям або іншими речами.

Шафа на замовлення у дитячу кімнату має бути зручною для користування дитиною. Звісно, кожен випадок особливий та залежить зокрема від віку дитини, але можна виділити загальні рекомендації. Бажано, щоб шафа у дитячій була укомплектована:

  • багатьма полицями та шухлядами середнього розміру в нижній половині;
  • поперечиною на зручній висоті, де буде висіти одяг на плічках;
  • відкритими полицями у верхній частині, де можна зберігати несезонний одяг.

Крім цього, можна запланувати велике відкрите відділення внизу, де поміститься шкільний рюкзак, спортивне спорядження та інші потрібні дитині речі.

Шафа в дитячу кімнату від «Меблі-ПВМ»

Шафи виробництва «Меблі-ПВМ» – безпечні та надійні

Особливу увагу компанія приділяє фурнітурі, зокрема встановлює в своїх шафах складну систему дверей WingLine L торгової марки Hettich (Німеччина). Такі двері відкриваються дуже плавно та легко. Вони є надійними при щоденному тривалому використанні. А система складання вигідно відрізняє їх від традиційних розпашних дверей, адже у відкритому вигляді такі двері потребують значно менше місця. Всі інші елементи шаф від «Меблі-ПВМ» також є повністю безпечними та мають відповідні дозволи.

Copyright © . All Rights Reserved