​Як знайти хорошого адвоката?

Це поширене питання, але нелегко відповісти на нього. Більшість людей думають, що вони вже мають хорошого адвоката, бо його порекомендували родичі чи друзі. Однак, слід бути обережним, приймаючи рішення про співпрацю з новим адвокатом. Якщо наша справа надто складна або якщо ми просто хочемо бути впевнені, що наша справа піде нашим шляхом, то найкращим вибором буде обрати представництво у суді Дніпро адвокатом, який уже має великий досвід у подібних справах.

Вибрати соліситора не так просто, як лікаря чи стоматолога. На відміну від лікарів, які спеціалізуються на одній галузі медицини, юристи можуть займатися безліччю різних областей. Сімейні адвокати займаються всіма сімейними справами, включаючи розлучення чи опіку над дітьми. Бізнес-адвокати можуть допомогти у вирішенні спорів щодо контрактів, проблем з інтелектуальною власністю чи питань трудового права.

При виборі хорошого адвоката дуже важливо знати, які послуги нам потрібні. Ми маємо пам'ятати, що спеціалізація юристів різна. Деякі баррістери спеціалізуються на захисті у кримінальних справах, інші можуть бути спеціалістами з ділових суперечок. Важко очікувати, що адвокат із трудового права адекватно розбереться з нашою справою про розлучення.

Вибір хорошого соліситора – на що звернути увагу?

Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати відповідного соліситора.

1. знайти адвоката, який спеціалізується на вашій справі

Не вибирайте першого найкращого баррістера, чия спеціалізація та досвід відрізняються від типу вашої справи. Наприклад, не наймайте адвоката у кримінальних справах для представлення ваших інтересів у справі про розлучення чи аліменти.

2. найняти адвоката, який має ті ж мети, що і ви

Під час перших переговорів з адвокатом чітко сформулюйте свої очікування та цілі. Адвокат, який надасть вам чіткий план дій у вашій справі, безсумнівно, виконає його краще, ніж той, хто його не має.

Copyright © . All Rights Reserved