Особливосі вибору дизельного генератора
При виборі дизельного генератора для оренди або купівлі необхідно враховувати п'ять важливих факторів. Генератори є невід'ємною частиною будівельних майданчиків, інфраструктурних проектів та заходів на відкритому повітрі по всьому світу.
Оскільки вони є універсальним і надійним джерелом енергії, їх внесок в продуктивність неможливо переоцінити: вони можуть забезпечувати життєво важливу енергію і підтримку таким різноманітним програмам, як проекти водовідведення в містах, обробна промисловість, лікарні або харчування мобільного кухні, яка обслуговує 5000 осіб у віддаленому режимі. місце розташування, і це лише деякі з них. Ві можете заказать и купить дизельный генератор 50 квт по самой вігодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Але хоча прийнято вважати, що завжди присутній генератор, часто Неоспіваний герой шоу, можуть бути деякі аспекти, особливо що стосуються порівнянних характеристик і розміру агрегатів, які необхідно вирішити до прийняття рішення про купівлю або оренду.
При виборі дизельного генератора необхідно враховувати п'ять важливих факторів: забезпечення необхідної потужності для конкретного застосування, його потенціал модульности, тип використовуваної системи управління, його паливна ефективність і автономність і, нарешті, його фізичні розміри і логістичні операції. Модульні - це не тільки великі установки: вони можуть застосовуватися і для блоків потужністю близько 150 кВА. Розмір дійсно має значення Найважливіша річ, яку слід враховувати при виборі генератора, - це високі пускові струми, пов'язані з запуском електродвигунів і трансформаторів, які зазвичай в шість разів перевищують струм повного навантаження. Однак пускові струми для типу двигунів з високим ККД, які вказуються сьогодні, можуть бути майже вдвічі більше.
В результаті стало звичайною практикою використовувати вимоги до потужності для запуску двигуна і трансформатора в кВА як критерій для визначення розміру генератора. Такий підхід часто призводить до того, що розміри генераторів перевищують допустимі для робочого навантаження двигуна, і не враховуються фактичні потреби додатки.
Більш того, він ігнорує інші ключові фактори, які відіграють ключову роль при визначенні розмірів генераторів. Наприклад, гармоніки, викликані частотно-регульованими приводами і послідовним запуском двигунів.
При запуску двигунів або трансформаторів також можуть виникати великі провали напруги і частоти, якщо генераторна установка обрана неправильно. Крім того, інші навантаження, підключення до виходу генератора, можуть бути більш чутливі до провалів напруги і частоти, ніж двигун або пускач двигуна, що може викликати проблеми.
На щастя, допомога завжди під рукою. Багато генератори тепер можуть бути оснащені рішеннями для усунення додаткових систем збудження, необхідних в генераторі змінного струму. Зазвичай пропонується два варіанти: постійний магніт або допоміжна обмотка. Обидва забезпечують генератор струмом, в три рази перевищує номінальний, щоб покрити кидки струму від електродвигуна протягом мінімум десяти секунд за допомогою залишкового струму збудження.